Menu

Bieżący katalog: Szkolenia i konferencje

Lista podkatalogów:

Katalog wyżej: PFE

WYŚWIETL LISTĘ ARTYKUŁÓW W BIEŻĄCYM KATALOGU


03-03-2014

Przygotowanie do kontroli projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich - spotkanie informacyjne w Kielcach

Początek: 17-03-2014 Koniec: 17-03-2014

Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich (GPI) w Kielcach zaprasza na ostatnie z cyklu bezpłatnych spotkań informacyjnych z zakresu „Przygotowanie do kontroli projektu współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich”.

Ostatnie spotkanie skierowane będzie do podmiotów z powiatu kieleckiego i miasta Kielce realizujących projekty oraz zapewniających trwałość projektów już zrealizowanych, a dofinansowanych z Programu Kapitał Ludzki i Regionalnego Programu Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

W zeszłym roku został przeprowadzony cykl spotkań „Rozliczanie projektów współfinansowanych z FE”,  zatem tegoroczny jest niejako jego dopełnieniem.  Celem spotkań jest zwrócenie uwagi na to, jak ważnym elementem prawidłowego rozliczenia projektu jest odpowiednie przygotowanie go do kontroli.

Poszczególne panele prowadzone będą przez pracowników Departamentu Funduszy Strukturalnych,  Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego i pracowników Głównego Punktu Informacyjnego, co gwarantuje wysoki merytoryczny poziom spotkania.


Zgłoszenia prosimy kierować pod bezpłatny numer 800 800 440.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

 

 

Kielce, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Aleja IX wieków Kielc 3 (sala konferencyjna 104, I piętro), 17 marca 2014 r., godz. 11.00-14.00