Menu

Bieżący katalog: Szkolenia i konferencje

Lista podkatalogów:

Katalog wyżej: PFE

WYŚWIETL LISTĘ ARTYKUŁÓW W BIEŻĄCYM KATALOGU


21-12-2012

Konferencja "Szkolenia - ale jakie? W kierunku zapewniania jakości usług szkoleniowych"

Początek: 14-01-2013 Koniec: 14-01-2013

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza na konferencję "Szkolenia - ale jakie? W kierunku zapewniania jakości usług szkoleniowych", która odbędzie się 14 stycznia 2013 r. w Krakowie. Celem konferencji jest zaprezentowanie wstępnych założeń systemu zapewniania jakości usług szkoleniowych, który zostanie opracowany przez MRR we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Proponowane rozwiązania pozwolą na zapewnienie jednolitych standardów świadczenia usług szkoleniowych w nowym okresie programowania 2014-2020, a także na wypracowanie aktywnej polityki w zakresie szkoleń, spójnej z kierunkami zmian zachodzącymi na rynku pracy.

Konferencja będzie okazją do dyskusji na temat perspektyw rozwoju polityki szkoleniowej w Polsce, a także do spotkania przedstawicieli środowisk edukacyjnych i szkoleniowych, partnerów społecznych, a także administracji centralnej i regionalnej.

Konferencja jest bezpłatna.

Szczegółowy program konferencji znajduje się w załączniku.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń udziału w terminie do 9 stycznia 2013 r. bezpośrednio na adres: Konferencja_Szkolenia@mrr.gov.pl ub Paulina.Mucha@mrr.gov.pl.

Pobierz plik:
Program konferencji Plik w formacie PDF otwiera się w nowym oknie (83 KB)

Kraków, hotel Radisson Blu, ul. Straszewskiego 17, godz. 10.00-16.30