Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


04-05-2011

Siła zmian – Festiwal Funduszy Europejskich na Agrykoli

IV Forum Funduszy Europejskich

6-7 maja 2011 roku na warszawskiej Agrykoli odbędzie się 4 Forum Funduszy Europejskich. To wydarzenie, organizowane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego jest festiwalem i świętem Funduszy Europejskich w Polsce. 5 maja wyróżninimy Euroliderów - osoby, które wykorzystując unijne środki działają na rzecz lokalnych społeczności. Nagrodzimy również unikatowe projekty, dzięki którym Polska staje się piękniejsza i atrakcyjniejsza. Dla mieszkańców Warszawy i turystów w miasteczku Funduszy Europejskich przygotowane zostały liczne atrakcje. Tegoroczne Forum odbędzie się pod hasłem: „Siła zmian – Festiwal Funduszy Europejskich”.

GALA EUROLIDER I POLSKA PIĘKNIEJE

5 maja 2011 r. o godz. 14.00
w Pałacu Kultury i Nauki (sala Ratuszowa) odbędzie się uroczysta gala inaugurująca Forum, podczas której zostaną wręczone nagrody w konkursie Eurolider 2011 oraz poznamy laureatów IV edycji konkursu „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”. W gali udział weźmie minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska.

FESTIWAL FUNDUSZY NA AGRYKOLI

6 maja o godz. 11.30
na Agrykoli, zapraszamy na uroczyste otwarcie miasteczka Funduszy Europejskich z udziałem wiceministra rozwoju regionalnego Adama Zdziebło.

Na Agrykoli, 6 i 7 maja na odwiedzających czeka dużo atrakcji. Planowane są pokazy, prezentacje, eksperymenty, konkursy i animacje.  Ciekawi nowinek technologicznych znajdą je w strefie nauki, amatorzy kultury i rekreacji odkryją miejsca warte odwiedzenia, a spragnieni informacji na temat unijnych dotacji otrzymają ją od profesjonalnych konsultantów. Podczas sobotniego popołudnia planowany jest występ gwiazd: zespołów Kombii i Afromental.

Zapraszamy w godzinach: od 11 do 18! Wstęp wolny!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie IV Forum Funduszy Europejskich  

Akredytacje dla dziennikarzy na IV FFE:
Tel.: 22 461 39 66
E-mail: forum.akredytacje@mrr.gov.pl 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska