Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 
RSS

Szukaj wiadomości

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
24-04-2014

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 1 do 11 maja 2014 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.
więcej
29-05-2013
Logo „Europa to my”

Konkurs „Europa to MY” – wygraj podróż marzeń i wielki koncert muzyczny w swojej miejscowości

Jeszcze tylko do 7 czerwca 2013 r.  można wziąć udział w konkursie „Europa to MY”. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda w postaci bonu na podróż marzeń o wartości 20 000 zł oraz koncertu z udziałem polskich gwiazd w swojej miejscowości. Wystarczy wziąć aparat, zrobić kilka zdjęć miejsca, które zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim oraz dodać krótki opis tego miejsca.

więcej
26-11-2012

Głosowanie on-line na najlepszą pracę w VI edycji konkursu „Ludzka twarz EFS”

Uprzejmie informujemy, że 22 listopada 2012 r. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, które jest organizatorem konkursu dla dziennikarzy "Ludzka twarz EFS" uruchomiło głosowanie on-line na najlepszą pracę zgłoszoną do VI edycji konkursu.

więcej
15-04-2011

Zagłosuj na swojego Eurolidera i najciekawszy projekt w konkursie Polska Pięknieje

Ruszają  głosowania internetowe w tegorocznych edycjach konkursów „Eurolider” i  „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Dzięki temu masz wpływ na wyniki obu konkursów! Wytypuj swojego kandydata lub najciekawszy projekt spośród Nominowanych i zagłosuj! 

więcej
05-01-2011
Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011

Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2011

Ogłaszamy III edycję konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER. Celem konkursu jest wyróżnienie osób, które swoim zaangażowaniem na rzecz rozwoju lokalnego i aktywizacji lokalnej społeczności, sięgając po Fundusze Europejskie zmieniają na lepsze otaczającą  rzeczywistość. Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów!

więcej
24-08-2009
Realizujesz ciekawy projekt – pochwal się nim!

Realizujesz ciekawy projekt – pochwal się nim!

Zachęcamy wszystkich Beneficjentów Funduszy Europejskich do szerszego pokazania swoich projektów oraz podzielenia się doświadczeniami zdobytymi w trakcie ich realizacji. Czekamy na opisy projektów, które realizowaliście Państwo przy wsparciu z Funduszy Europejskich zarówno w poprzedniej jak i w obecnej perspektywie finansowej. Liczymy, że prezentacje Państwa projektów wzbogacą, prowadzony przez nas, serwis internetowy Mapa Dotacji UE.

więcej
27-02-2009
Ostatni tydzień na zgłaszanie Euroliderów

Ostatni tydzień na zgłaszanie Euroliderów

Tylko do 6 marca 2009 r. można zgłaszać swoich kandydatów na EUROLIDERA 2009! Tym razem nie nagrodzimy instytucji, ale konkretne osoby, które w tych instytucjach pracują. Osoby, które zwykle pozostają anonimowe, a których wkład w rozwój lokalny jest nieoceniony. Dlatego zamierzamy wyróżnić tych, którzy zmieniają rzeczywistość w swoim regionie, wykazują się zaangażowaniem i kreatywnością, którzy ciężko pracują przy pozyskiwaniu środków europejskich i przy realizacji projektów. Wiemy, że takich osób w Polsce nie brakuje a EUROLIDERA można znaleźć niemal w każdej gminie. Swojego kandydata może zgłosić każdy, zarówno osoba fizyczna, jak i instytucja czy organizacja.

więcej
03-02-2009
Eurolider 2009

Eurolider 2009

Gorąco zapraszamy do zgłaszania kandydatów w Konkursie o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2009. Poszukujemy osób, które działają na rzecz lokalnego rozwoju i lokalnych społeczności, wykorzystując w tym celu szerokie możliwości, jakie stwarzają Fundusze Europejskie. Chcemy wyróżnić osoby najbardziej zaangażowane. Nagrodzić ich kreatywność, aktywność i ciężką pracę. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 marca 2009 r.

więcej
03-02-2009
II edycja konkursu „Polska pięknieje – 7 cudów Funduszy Europejskich”

II edycja konkursu „Polska pięknieje – 7 cudów Funduszy Europejskich”

 

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zamierza po raz kolejny wyróżnić najlepsze projekty turystyczne i rewitalizacyjne współfinansowane z Funduszy Europejskich.  2 lutego 2009 r. ruszyła II edycja konkursu „Polska pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska