Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


27-10-2009

Mama może wszystko

Celem cyklu spotkań jest przekazanie informacji dotyczących działań współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego dla kobiet, które chcą powrócić na rynek pracy. W trakcie wykładu szczegółowo omówione są rodzaje projektów realizowanych w ramach Programu Kapitał Ludzki. Słuchacze moga zapoznac się z przykładami już realizowanych projektów skierowanych do kobiet.

 Druga część spotkania przeznaczana jest na indywidualne konsultacje. Uczestniczki mogą zadać pytania i porozmawiać bezpośrednio z ekspertami MRR i projektodawcami.

W trakcie trwania spotkania dzieci które przyjdą do punktu mogą miło i pożytecznie spędzić czas pod opieką animatorów.

 

 

II spotkanie z cyklu „Mama może wszystko”

- Unia Europejska daje środki na podnoszenie kwalifikacji dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują. W grupie tej bez wątpienia znajdują się matki powracające na rynek pracy - powiedziała Anna Mickiewicz, zastępca dyrektora w Departamencie Zarządzania Europejskim Funduszem Społecznym. Tym samym otworzyła drugie już z kolei spotkanie „Mama może wszystko”, które 26 października 2009 r. odbyło się w Warszawie.

Zobacz więcej


I spotkanie z cyklu MAMA MOŻE WSZYSTKO” - powrót na rynek pracy po urlopie macierzyńskim

- Z doświadczenia wiem jak trudno pogodzić pracę zawodową z wychowaniem dziecka. Mam też świadomość jakie to ważne uzyskać w odpowiednim momencie swojego życia pomoc i wsparcie. Dziś, dzięki Funduszom Europejskim i Programowi Kapitał Ludzki, macie unikalną szansę takie wsparcie otrzymać i wrócić na rynek pracy - powiedziała minister Elżbieta Bieńkowska inaugurując spotkanie „Mama może wszystko”, które 12 października 2009 r. odbyło się w Punkcie Informacyjnym MRR.

Zobacz więcej


 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska