Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi odcinakmi cyklu audycji „My polish dream”: 


 

 

 

 


07-10-2013

„My polish dream” realizowany dzięki EFS

Zapraszamy do oglądania cyklu audycji „My polish dream”, opowiadających historie młodych przedsiębiorców, którzy dzięki wsparciu z EFS z powodzeniem prowadzą własne firmy.

W cyklu audycji „My polish dream”, emitowanych premierowo, począwszy od 1 października, w każdy wtorek  o godz. 22:00 w stacji MTV, przedstawiamy kolejno ośmiu uczestników projektów Programu Kapitał Ludzki, którzy dzięki dotacji założyli i prowadzą własne firmy.

Młodzi przedsiębiorcy opowiedzą o początkach swojej kariery, trudnościach jakie musieli pokonać, otrzymanemu wsparciu z Programu Kapitał Ludzki, osiągniętych sukcesach oraz poczuciu satysfakcji i niezależności jakie daje własną działalność.

Więcej informacji na temat poszczególnych bohaterów odcinków znajduje się na stronie www.mtv.pl Link prowadzi do serwisu zewnętrznego   oraz na www.facebook.com/mtvpolska Link prowadzi do serwisu zewnętrznego 

Powtórki audycji:

Środa - godzina 17.00
Czwartek - godzina 17.00
Piątek - godzina 20.10
Sobota - godzina 20.00
Niedziela - godzina 15.00

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska